Moderné štýly sa neustále obmenaju a domácnosť rodinny chce predsa zostať moderná. Kuchyne Valent kuchynske studio bratislava uvádzajú poriadnu dávku z vlastnej výroby kuchyne na mieru. Kuchyne Valent su poctivé stolarstvo, kuchynské štúdio a výroba nábytku na mieru. Kuchynske studio bratislava vyrábajúce originálne kuchynské skrinky a kuchyne na mieru a dizajnový nábytok. 

Biela kuchyňa s drevom na mieru

Biela kuchyňa je nadčasová a pre kuchyne na mieru veľmi prirodzená farba. Biela kuchyňa s drevom je naďalej jednou z najobľúbenejších štýlov pre kuchynské linky. Nikdy nevyzerá zastaralo a vždy zostáva moderná. V projekte sme do mixu primiešali akcent dekoru a projekt doplnili machom. Kuchynska linka na mieru vam zabezpečia dostatok pracovného priestoru a možností sa realizovať. 

Biela kuchyne na mieru s drevom v tvare U

Kuchyne do U na mieru

Čo tak prepojiť obývačku s kuchyňou? Nové Kuchyne v tvare U na mieru vam zaručia maximálne funkčný priestor za akýchkoľvek podmienok. Nechajte sa inšpirovať a objavte nový dizajn vychádzajúci s dlhoročných skúsenosti Kuchyne Valent. Prinášame vám moderné kuchyne na mieru, ktoré navždy zmenia vaše očakávania o bývaní. 

Luxusné kuchyne s ostrovčekom

Luxusna kuchyna na mieru znamená že výhody kuchynského ostrovčeka sú mnohé: Získate viac priestoru na pulte, viac úložného priestoru, priestor na jedenie a prípadne priestor pre spotrebič alebo malý pracovný drez. Objavte krásu ostrovčeka v kuchyni už dnes. Luxusné kuchyne s ostrovčekom sú moderným riešením multifunkčného priestoru.

Luxusne kuchyne s ostrovčekom